U nedjelju je početak 10. izdanja Zimske brdske lige Japetić u 10 sati kod Šumskog dvora u Ivančićima, ujedno je i završnica Cascadia Trail Trophy-a za ovu godinu u kojem je sudjelovalo više od 1.000 natjecatelja.
Rezultati utrka
Tar minimaraton
Datum utrke: 05.09.2009.
Mjesto utrke: Tar

RESULTS / 04. HALFMARATHON „LANTERNA“, TAR – VABRIGA, 05.09.2009.

MUŠKARCI Utrka 11 km

Mj. Ime i prezime St.br. Rezultat Godište Kategorija Klub Država

1 BOŠTJAN HROVAT 776 00:39:20 1976 M30-01 THB SLO

2 ROBI RADOJKOVIĆ 819 00:41:55 1981 M18-01 INDIVIDUALAC HRV

3 IVAN STANIĆ 761 00:42:36 1965 M40-01 TK ALBONA EXTREM HRV

4 LUCIANO DE LAZZER 98 00:42:53 1969 M40-02 INDIVIDUALAC ITA

5 PAOLO SASSETTI 214 00:44:02 1961 M40-03 INDIVIDUALAC ITA

6 BLAŽ BARAC 860 00:44:17 1974 M30-02 KCBT BRIBIR 1288 HRV

7 ANDREJ KRVINA 209 00:44:30 1976 M30-03 ŠD TURBO SLO

8 SEBASTJAN PUŠ 230 00:45:10 1980 M18-02 INDIVIDUALAC SLO

9 IVAN TOMASSONI 760 00:45:32 1968 M40-04 OL.AMATORI RIMINI ITA

10 BORIS WEISSEISEN 820 00:45:39 1967 M40-05 INDIVIDUALAC SLO

11 BRANKO VOZILA 141 00:46:39 1966 M40-06 INDIVIDUALAC HRV

12 STJEPAN ČOŠIĆ 95 00:47:05 1977 M30-04 GAK GLINA HRV

13 KIS GABON 809 00:47:24 1971 M30-05 INDIVIDUALAC HUN

14 ZORAN SAGADIN 288 00:47:40 1966 M40-07 MALA VALA 9 HRV

15 MLADEN MEŠTROVIĆ 279 00:48:29 1968 M40-08 AK AGRAM HRV

16 NORBERT SETRAPKO 165 00:48:35 1972 M30-06 INDIVIDUALAC HUN

17 TOMI BEŠKOVNIK 205 00:50:03 1972 M30-07 ISTRA MTB SLO

18 LONIE JASON 33 00:50:15 1973 M30-08 INDIVIDUALAC USA

19 TOMAŽ VOK 658 00:50:25 1969 M40-09 INDIVIDUALAC SLO

20 PRIMOŽ BENDE 24 00:50:30 1981 M18-03 INDIVIDUALAC SLO

21 LUCA PENNA 777 00:52:12 1972 M30-09 GS S.GIACOMO ITA

22 ŽELJKO BRLJAK 666 00:53:08 1962 M40-10 KOPER SLO

23 ZORAN MILAŠINOVIĆ 119 00:53:17 1962 M40-11 AK PIVKA SLO

24 BOGDAN ČOK 518 00:54:11 1959 M50-01 ŠDT OBALA SLO

25 WALTER RUFF 999 00:54:33 1954 M50-02 GESUNDE GEMEINDE AUT

26 DAVID HORVAT 133 00:54:45 1976 M30-10 INDIVIDUALAC SLO

27 EMIR JAKUPOVIĆ 42 00:55:05 1965 M40-12 INDIVIDUALAC HRV

28 ZORAN KNEŽEVIĆ 378 00:55:12 1958 M50-03 INDIVIDUALAC SLO

29 MATIJA SEKI 617 00:55:13 1982 M18-04 FC ACTIVE HRV

30 GORAN GRBAC 673 00:56:14 1982 M18-05 FC ACTIVE HRV

31 GIORGIO ROSSO 912 00:56:20 1970 M30-11 INDIVIDUALAC SLO

32 CHRISTIAN MAGEWSKI 96 00:56:35 1970 M30-12 KEMPINSKI CHE

33 IGOR ŠTOKOVAC 109 00:58:14 1982 M18-06 INDIVIDUALAC HRV

34 LORIS ZUBAN 828 00:58:26 1975 M30-13 INDIVIDUALAC HRV

35 MARKUS SUSSE 32 00:59:00 1966 M40-13 INDIVIDUALAC DEU

36 MARKO RAŽMAN 137 00:59:24 1986 M18-07 INDIVIDUALAC HRV

37 IGOR ŠIMONOVIĆ 265 00:59:30 1988 M18-08 MK UMAG HRV

38 LADO PEVEC 200 00:59:37 1977 M30-14 INDIVIDUALAC SLO

39 SAŠA PEVEC 259 00:59:45 1968 M40-14 TEKAŠKI FORUM SLO

40 VID JELENC 282 00:59:55 1950 M50-04 INDIVIDUALAC SLO

41 SANJIN CRNKOVIĆ 590 01:00:00 1978 M30-15 FC ACTIVE HRV

42 REINHARD SINGER 103 01:00:10 1964 M40-15 INDIVIDUALAC DEU

43 MAURIZIO ROSSO 941 01:01:22 1968 M40-16 INDIVIDUALAC SLO

44 SANDI MUŽINA 4 01:01:40 1972 M30-16 INDIVIDUALAC HRV

45 THOMAS REHNER 16 01:02:05 1967 M40-17 INDIVIDUALAC DEU

46 ANTONIO SAPONARO 676 01:02:32 1945 M60-01 CITTA DI GENOVA ITA

47 FABIO FABRIS 228 01:02:39 1959 M50-05 GR. VULKAN ITA

48 ZORAN BESAK 46 01:03:40 1971 M30-17 INDIVIDUALAC HRV

49 PAVAO KOMBOL 765 01:03:45 1950 M50-06 KCBT BRIBIR 1288 HRV

50 TONI DUJMOVIĆ 284 01:04:22 1980 M18-09 INDIVIDUALAC HRV

51 IVICA BUTORAC 253 01:04:42 1980 M18-10 INDIVIDUALAC HRV

52 ANTON HERGOUTH 668 01:05:26 1947 M60-02 INDIVIDUALAC AUT

53 IGOR ŠTEBLAJ 272 01:06:03 1956 M50-07 SKB BANKA SLO

54 DRAGAN ĐUKIĆ 790 01:06:52 1981 M18-11 ŠD DRUŽMIRJE SLO

55 MARKO PALIAGA 142 01:10:10 1974 M30-18 INDIVIDUALAC HRV

57 RADO BRANKOVIČ 852 01:10:18 1973 M30-19 ŠD DRUŽMIRJE SLO

58 KRISTIAN SPONZA 874 01:10:58 1979 M30-20 INDIVIDUALAC HRV

59 ANTON IVANČIĆ 40 01:14:08 1955 M50-08 INDIVIDUALAC HRV

60 EDOARDO KAIN 787 01:16:35 1938 M60+-01 EL PINGUENTIN HRV


ŽENE Utrka 11 km


1 NEŽA MRAVLJE 291 00:44:50 1979 F30-01 ŠD MEGAŠPORT SLO

2 VALENTINA BONANNI 166 00:45:53 1971 F30-02 ATL.BRUGNERA ITA

3 VALENTINA ŠĆUR 869 00:49:30 1993 F18-01 AK ISTRA HRV

4 MICHELA FACCHIN 173 00:50:59 1966 F40-01 CUS ITA

5 VESNA DAPINGUENTE 278 00:52:30 1960 F40-02 INDIVIDUALAC HRV

6 NATAŠA KINK 233 00:54:48 1972 F30-03 INDIVIDUALAC SLO

7 MIRA ROBIDA 797 00:55:53 1953 F50-01 INDIVIDUALAC SLO

8 METKA PIKL 702 00:56:19 1971 F30-04 ŠDT OBALA SLO

9 KATJA BEZNIK 348 00:56:31 1972 F30-05 INDIVIDUALAC SLO

10 ANA BARIĆ 720 00:56:44 1985 F18-02 FC ACTIVE HRV

11 SABRINA FANTINI 128 00:59:50 1969 F40-03 INDIVIDUALAC ITA

12 TANET MAIER 652 01:00:35 1955 F50-02 INDIVIDUALAC AUT

13 DIJANA KESONJA 624 01:00:47 1975 F30-06 FC ACTIVE HRV

14 DORIANA BURŠIĆ 753 01:02:18 1965 F40-04 INDIVIDUALAC HRV

15 FRANJA ČOK 678 01:02:49 1984 F18-03 ŠDT OBALA SLO

16 CHRISTINA FARDELL 140 01:02:51 1958 F50-03 F.O.S. SWE

17 SCHMIH SUST 326 01:03:02 1969 F40-05 INDIVIDUALAC DEU

18 GITTI KUMPEL 170 01:05:33 1976 F30-07 INDIVIDUALAC DEU

19 ANNA BORTOLON 172 01:05:45 1964 F40-06 INDIVIDUALAC ITA

20 BLANCA ALVAREZ 921 01:05:56 1953 F50-04 INDIVIDUALAC USA

21 MARIANNE HERGOUTH 640 01:06:36 1956 F50-05 INDIVIDUALAC AUT

22 KARIN JONGMAN 234 01:10:15 1972 F30-08 INDIVIDUALAC SWE

23 BOJANA ŠTRUKELJ PETOVIČ 741 01:12:47 1963 F40-07 ŠDT OBALA SLO

24 MELINDA LEGOVIĆ 778 01:13:50 1969 F40-08 INDIVIDUALAC HRV

25 DANIELA PALIAGA JANKOVIČ 699 01:20:40 1948 F50+-01 ŠDT OBALA SLO


MUŠKARCI Utrka 5 km


Mj. Ime i prezime St.br. Rezultat Godište Klub Država

1 NIKOLA KEREKOVIĆ 850 00:16:38 1984 BBK KVARNER HRV

2 VANJA JEKIĆ 115 00:17:24 1989 MTB ISTRA PAZIN HRV

3 MICHAEL JOOS 804 00:18:59 1968 INDIVIDUALAC DEU

4 ROBIN RAUHUT 127 00:19:23 1993 INDIVIDUALAC DEU

5 VLADO ŠĆUR 904 00:20:17 1959 AK ISTRA HRV

6 FELIX RAUHUT 92 00:23:48 1993 INDIVIDUALAC DEU

7 ZORAN KRIŠTO 848 00:23:55 1993 AK ISTRA HRV

8 MELLYN AUSTIN 37 00:24:05 1959 INDIVIDUALAC ENG

9 NENAD MALETIĆ 621 00:24:41 1985 FC ACTIVE HRV

10 JOSIP LACKOVIĆ 19 00:25:04 1979 INDIVIDUALAC HRV

11 ALEN PANIĆ 705 00:29:36 1989 FC ACTIVE HRV

12 PETER PROKESCH 117 00:29:59 1967 INDIVIDUALAC DEU

13 NIKOLA MAKARUN 665 00:30:45 1977 FC ACTIVE HRV

14 LORIS PANIĆ 664 00:40:18 1989 FC ACTIVE HRV

15 BORUT ŽGAJNAR 41 01:20:41 1957 INDIVIDUALAC SLO


ŽENE Utrka 5 km

Mj. me i prezime St.br. Rezultat Godište Klub Država

1 SILVA BRODARIČ 625 00:24:20 1979 ŠDT OBALA SLO

2 ANA MILOŠEVIĆ 593 00:25:31 1984 FC ACTIVE HRV

3 MAJA FABIJANIĆ 578 00:27:54 1984 FC ACTIVE HRV

4 NORKA VALKOVIĆ 727 00:28:12 1985 FC ACTIVE HRV

5 ENI APOLONIO 883 00:29:12 1980 INDIVIDUALAC HRV

6 IVANA ČEKADA 714 00:29:44 1983 FC ACTIVE HRV

7 ANNALENA PROKESCH 280 00:30:00 1999 INDIVIDUALAC DEU

8 ROSVITA FRANČEŠKIN 681 00:30:40 1964 ŠDT OBALA SLO


DJEČACI Utrka 1.2 km


Mj. Ime i prezime St.br. Rezultat Godište Grad Država

1 LUCAS SCHREIER 2 00:05:01 1999 AUT

2 SANDRO ROMANELLO 12 00:05:10 1999 SLO

3 STRIBOR GORIČANEC 3 00:05:20 2001 HRV

4 VIKTOR PERVAN 9 00:05:43 1998 HRV

5 GIORGIO ROSSO 10 00:05:50 1997 SLO

6 FABIAN SCHREIER 1 00:06:30 1997 AUT

7 IVAN JURILJ 14 00:07:08 1998 HRV

8 MARKO KRMPOTIĆ 18 00:07:16 2003 HRV

9 SEBASTIAN JOOS 7 00:07:34 2004 DEU

10 LEON DRAGOJEVIĆ 8 00:07:50 2003 HRV


DJEVOJČICE Utrka 1.2 km


Mj. Ime i prezime St.br. Rezultat Godište Grad Država

1 LUCIJA ŠĆUR 5 00:04:54 1996 PULA HRV

2 VANESSA KASUN 55 00:06:00 1999 DEU

3 MARTA MEŠTROVIĆ 15 00:06:08 1997 HRV

4 MARTA KRMPOTIĆ 17 00:06:13 1997 HRV

5 SARA ROMANELLO 13 00:06:40 2001 SLO

6 ANNA ROSSO 11 00:06:45 2000 SLO

7 MAGDA MEŠTROVIĆ 48 00:06:52 1999 HRV

8 ANNALENA JOOS 6 00:07:00 2001 DEU