U nedjelju je početak 10. izdanja Zimske brdske lige Japetić u 10 sati kod Šumskog dvora u Ivančićima, ujedno je i završnica Cascadia Trail Trophy-a za ovu godinu u kojem je sudjelovalo više od 1.000 natjecatelja.
Rezultati utrka
Mrak kombinacija III
Datum utrke: 13.01.2010.
Mjesto utrke: Zagreb

3. kolo Mrak kombinacije III

Staza: Lagvic - Medvedgrad - Sv. Jakob - Graficar

1. Marko Rajković 37:44 (L1-1.-12)
2. Davorin Šindler 39:01 (L1-2.-10)
3. Vedran Berković 39:03 (L1-3.-8)
4. Kristijan Šivak 39:10 (L1-4.-6)
5. Juraj Štumberger 39:13 (L1-5.-5)
6. Vanja Suhina 42:17 (L3-1.-100)
7. Davor Šarić 42:30 (L3-2.-80)
8. Edi Ocvirk 43:13 (L2-1.-12)
9. Vedran Sabljić 43:18 (L1-6.-4)
10. Ivan Mučnjak 44:40 (L1-7.-3)
11. Aljoša Parotat 44:48 (L3-3.-60)
12. Ivan Penavić 44:53 (L3-4.-50)
13. Igor Dorotić 45:25 (L2-2.-10)
14. Dragan Janković 45:55 (L3-5.-45)
15. Hrvoj Borošak 47:17 (L2-3.-8)
16. Ivan Habuš 47:40 (L2-4.-6)
17. Tomislav Jakopović 47:41 (L3-6.-40)
18. Željko Šaronja 47:54 (L2-5.-5)
19. Ana Ješovnik 47:55 (LW-1.-100)
20. Branko Dobranić 48:00 (L2-6.-4)
21. Ivan Trs 49:21 (L3-7.-36)
22. Ivan Golec 49:40 (L1-8.-2)
23. Hrvoje Terzić 50:43 (L2-7.-3)
24. Neven Kalac 52:01 (L2-8.-2)
25. Josip Dikon 52:10 (L3-8.-32)
26. Ivan Gverić 54:55 (L3-9.-29)
27. Damir Ćurić 55:06 (L3-10.-26)
28. Darko Surjan 55:44 (L3-11.-24)
29. Denis Balažić 55:45 (L3-12.-22)
30. Nada Bilobrk 57:54 (LW-2.-80)
31. Robert Orehoci 57:55 (L3-13.-20)
32. Slavko Sopina 60:00 (L3-14.-18)
33. Boris Marić 60:01 (L2-9.-1)
34. Tomislav Turk 60:02 (L3-15.-16)
35. Vanja Palić 60:58 (LW-3.-60)
36. Dino Mileta 61:00 (L3-16.-15)
37. Filip Ujaković 61:01 (L3-17.-14)
38. Iris Bostjančić 65:00 (LW-4.-50)
39. Paula Vrdoljak 65:01 (LW-5.-45)
40. Vlado Dobrić 65:02 (L3-18.-13)
41. Andrea Šaronja 71:05 (LW-6.-40)
42. Žana Rajić 79:20 (LW-7.-36)
43. Martin Turšić 80:17 (L3-19.-12)
44. Ivan Plejić 80:18 (L3-20.-11)
45. Gordana Odrljin 80:30 (LW-8.-32)
46. Držislav Markovina 85:30 (L3-21.-10)

http://sljemegelender.blog.hr