U nedjelju je početak 10. izdanja Zimske brdske lige Japetić u 10 sati kod Šumskog dvora u Ivančićima, ujedno je i završnica Cascadia Trail Trophy-a za ovu godinu u kojem je sudjelovalo više od 1.000 natjecatelja.
Najave utrka
Dan Europe
Datum utrke: 09.05.2010.
Mjesto utrke: Zagreb

Rezultati utrke

DAN EUROPE „Sportom u EUropu“
9. 5. (nedjelja) 2010.
Zrakoplovno-tehnički centar Velika Gorica

Jeste li ikada probali trčati, na avionskoj pisti?
Osjetiti nešto novo, osjetiti dvostruko jači adrenalin, pridruži se, atletičarima, rekreativcima. Svi ste dobrodošli – početnici, profesionalci, amateri.

Kotizacija se naravno NE PLAĆA.

Satnica:

8:00 sati - prijave i podizanje startnog broja – Info punkt
9:30 sati - START atletske utrke i utrke građana
13:00 sati - Proglašenje rezultata

DULJINA STAZE: 

  • utrka građana 6 kilometara 
  • utrka na 15 kilometara

LIMIT UTRKA 1 sat i 30 minuta.

KATEGORIJE:

  • žene – jedinstvena kategorija
  • muški – jedinstvena kategorija

NAGRADE

UTRKA GRAĐANA na 6 kilometara

  • Diploma-zahvalnica
  • Medalje prvih 20 u ženskoj i muškoj kategoriji
  • Majice Fonda za ekologiju i energetsku učinkovitosti prvih 20 u ženskoj i muškoj kategoriji.
  • Posebne nagrade Hrvatske turističke zajednice.
  • Poklon paket CROATIA zdravstvenog osiguranja

UTRKA NA 15 kilometara

  • Diploma, medalja
  • Majice Fonda za ekologiju i energetsku učinkovitosti prvih 20 u ženskoj i muškoj kategoriji
  • Posebne nagrade Hrvatske turističke zajednice
  • Poklon paket CROATIA zdravstvenog osiguranja
  • Poklon-paket LARIX Varaždin

PRIJAVA: on-line obrazac na našem portalu ili SMS porukom na broj 098 908 3146 najkasnije do 6. 5. 2010. do 24,00 sata. Na dan utrke neće se moći prijaviti za utrku.

Svi sudionici trče na vlastitu odgovornost.

INFORMACIJE:

Atletski klub „MARATHON 2006“
Mob: (098) 929-7653
dragan.mirosavljevic@bj.htnet.hr

Od 11 sati pridružite se rolerima.
Rolajte: www.rolanje.hr

PROPOZICIJE ROLANJE

Službeni protokol i satnica

8:00 sati - Otvaranje mjesta natjecanja
9:27 sati - Pozdravna riječ organizatora
9:30 sati - Start atletske utrke i utrke građana
11:00 sati - Start Rolerske Lige osnovnih škola
12:00 sati - Start Hrvatskog inline kupa (HIC) i utrke građana - rolanje
13:00 sati - Proglašenje rezultata atletskih i rolerskih utrka
13:30 sati - Proglašenje Pobjednika Lige osnovnih škola - rolanje
14:00 sati - Proglašenje pobjednika po kategorijama – rolanje
15:00 sati - Zatvaranje